Interiery – Provozy – Architektura – Zahradní architektura

 

Potřebujete vizuálně zajímavé fotografie interierů hotelu, restaurace, kavárny, kempu či výrobního provozu vaší firmy, třeba na webové stránky. Chcete nevšední pohled, který zaujme potenciální zákazníky.

Upoutejte je, ohromte je! Udělejte z potencionálního hosta (návštěvníka Vašeho webu), hosta skutečného!! Lidé neustále cestují a každý den si prohlíží fotografie hotelů, motelů, penzionů a restaurací tisíce potencionálních zákazníků. Nenechte je odejít jinam kvůli starým či nekvalitním fotografiím vašeho podniku. Už dávno nestačí cvaknout jednu popisnou fotografii. Dnes je obrazovým standardem fotografie složená z mnoha dílčích záběrů a prochází složitou počítačovou postprodukcí za účelem dosažení co nejdokonalejšího marketingového potenciálu. Fotografie propagující Váš podnik totiž musí v potencionálním hostu vyvolat dobrý pocit. Měla by jej vtáhnout do prostoru a přetavit dobrý pocit z fotografií v touhu být tam! Tento efekt vám nepřinesou žádné vypouklé fotografie, které ukaží celý prostor v jednom záběru, ani fotografie s vypálenými světlými plochami a tmavými místy bez kresby. Dokonce ani slušné fotografie, které jsou na vašem webu již několikátou sezónu. Máte-li něco nového nebo je váš hotel po částečné či celkové rekonstrukci, ukažte to dřív než to bude staré. Ukažte zákazníkům, že to ve vašem podniku tepe, že váš hotel, penzion, motel či kemp žije, a máte na půl vyhráno. Investice do krásných fotografií se vám vrátí v podobě nových návštěvníků či udržení těch současných. Fotografie je to co prodává a v případě hotelů, penzionů, motelů, kempů a restaurací to platí dvojnásob.

Výrobní prostory

Fotografie výrobních prostor jsou pro zákazníky důležitější než si myslíte. Máte nové stroje nebo účelně uspořádanou výrobu. Předveďte to! Zákazníci či obchodní partneři se rádi nechají ke spolupráci či nákupu přesvědčit hezkými fotografiemi, ze kterých budou cítit profesionalitu přístupu, smysl pro detail a organizovanost firmy. Zákazníkům imponuje, že jejich zboží je dílem profesionálů. Nebojte se ukázat poctivou práci vašich zaměstnanců i propracované detaily výrobků, které dodáváte. Ukažte zázemí perspektivní společnosti a profesionály v oboru při práci. Moderní firma není jen název na titulní stránce webu nebo vývěsním štítu.

 Ceník…

zpět Fotoslužby…

Kontakt…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>