Zaznamenal jsem pro mne významný úspěch…

Můj výtvarný soubor „KOUZLO BAZILIKY“ získal první místo ve fotograficé soutěži „Velehrad 2013“. O účasti v této soutěži jsem již na stránkách informoval v článku „Velehrad 2013 – dny lidí dobré vůle – pohledem fotografa“. Tuto reportáž si můžete přečíst zde /Velehrad 2013/. Soutěže se zůčastnilo 53 fotografů, celkem bylo zasláno 118 soutěžních sérií do kategorií – Reportáž; Portrét; Výtvarná fotografie. Udělovány byly první, druhé a třetí místo napříč kategoriemi. O to víc mě těší první místo za výtvarnou sérii. Vernisáž výstavy vybraných fotografií proběhne u příležitosti „Dnů lidí dobré vůle 2014“. Při této příležitosti proběhne i vyhlášení výsledků. Výstava bude postupně putovat několika městy České republiky.

_MG_9328

_MG_9065

_MG_8784

_MG_8968

_MG_8741

_MG_8724

admin

Marek Novák *1971 Fotografickou tvorbou se zabývám 16 let. Některé mé fotografie vyšly v periodikách jako PhotoLife, PhotoArt, FotoVideo. Fotografie „Adršpašské skály“ byla publikována v knize – Svět kolem nás. Výtvarný soubor “Kouzlo baziliky” obsadil 1. místo ve fotografické soutěži ku příležitosti “Dnů lidí dobré vůle” Velehrad 2013 a soubor portrétů “Neobyčejní obyčejní” obsadil 1. místo ve fotografické soutěži “Dnů lidí dobré vůle” Velehrad 2015. V roce 2016 se čtyři mé fotografie dostaly do finále “Wildlife photographer of the year”, které pořádá Natural History Museum v Londýně přes půl století. Jedná se tak o světovou soutěž fotografů přírody s obrovskou tradicí. Asi dva roky jsem externě fotografoval pro oblastní tisk Deník Rovnost, Vyškovské noviny. Založil jsem a jako předseda vedl “Fotoklub 36″. V současné době se výrazněji orientuji na portrét, reportáž, svatební, produktovou, reklamní a interierovou fotografii; okrajově pak přírodu a wildlife.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>