Autor – info

CRW_8698Marek Novák

*1971

Fotografickou tvorbou se zabývám 16 let.  Některé mé fotografie vyšly v periodikách jako PhotoLife, PhotoArt, FotoVideo. Fotografie „Adršpašské skály“ byla publikována v knize – Svět kolem nás. Výtvarný soubor „Kouzlo baziliky“   obsadil 1. místo ve fotografické soutěži ku příležitosti „Dnů lidí dobré vůle“ Velehrad 2013 a soubor portrétů „Neobyčejní obyčejní“ obsadil 1. místo ve fotografické soutěži „Dnů lidí dobré vůle“ Velehrad 2015. V roce 2016 se čtyři mé fotografie dostaly do finále „Wildlife photographer of the year“, které pořádá Natural History Museum v Londýně přes půl století. Jedná se tak o světovou  soutěž fotografů přírody s obrovskou tradicí.

Asi dva roky jsem externě fotografoval pro oblastní tisk Deník Rovnost, Vyškovské noviny. Založil jsem a jako předseda vedl „Fotoklub 36″. V současné době se výrazněji orientuji na portrét, reportáž, svatební, produktovou, reklamní a interierovou fotografii; okrajově pak přírodu a wildlife. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>