Bílá kočka na Bilem pozadí … High-key

. Rozhodl JSEM SE udelat Malé cvičení nafotografovat Neco v. High-key Přichystal JSEM SI světla, černé Výkresy sobe posadil na background starou keramickou konvici žluči BARVY, kterou Jiz s použitou sadou dostala zdvihl babička ŽAKO veno. Cvak, Cvak. Kontrola Expozice – uprava + 1 EV. Cvak …. jo, na které mohlo bit. Nuda … Vyměnil JSEM konvici ZA dceřinu Bílou Kočků. Bylo po Nahá.

Posadíte živočišných Mezi DVE černé zástěny jděte odpálit v nadějí, ze na chvilku vydrží. Kdyz o sobe otočíte, JE Kočka v lepším případě hned ZA vámi, ABY vypsat ji nemuseli „lovit“. Chcete-li ovšem neplatí Po První serii záblesků. Kočka sobe hbitě pohybuje po atelieru mistrně využívá jakékoliv překážky, ABY nebyla znovu polapena. Křeslo, stůl, botník atd.. .. Ke slovu Přichází Lidský rozum. 

Kočce JSME PŘED položením na background namazali čumák vousky, voňavým kočičím žrádlem! vzdy sobe na chvíli zabralo, protože Mela plno práce s olízáním já zatim Mohl udelat několik záběrů.

sladké kočkaTech několik opakovaných chvilek postačilo na Pár slušných fotografií, které VAM TADY předkládám. Hlavně …. byla nA Zábava :). Hotové Fotografie JSEM načetl na fotobanku Shutterstock Behem čtrnácti DNU JSEM zaznamenal OSM prodejů.

Marek Novák

 

admin

Marek Novák *1971 Fotografickou tvorbou se zabývám 16 let. Některé mé fotografie vyšly v periodikách jako PhotoLife, PhotoArt, FotoVideo. Fotografie „Adršpašské skály“ byla publikována v knize – Svět kolem nás. Výtvarný soubor “Kouzlo baziliky” obsadil 1. místo ve fotografické soutěži ku příležitosti “Dnů lidí dobré vůle” Velehrad 2013 a soubor portrétů “Neobyčejní obyčejní” obsadil 1. místo ve fotografické soutěži “Dnů lidí dobré vůle” Velehrad 2015. V roce 2016 se čtyři mé fotografie dostaly do finále “Wildlife photographer of the year”, které pořádá Natural History Museum v Londýně přes půl století. Jedná se tak o světovou soutěž fotografů přírody s obrovskou tradicí. Asi dva roky jsem externě fotografoval pro oblastní tisk Deník Rovnost, Vyškovské noviny. Založil jsem a jako předseda vedl “Fotoklub 36″. V současné době se výrazněji orientuji na portrét, reportáž, svatební, produktovou, reklamní a interierovou fotografii; okrajově pak přírodu a wildlife.